Turystyka w czasach zarazy – 19.06

  • Jacek Michalski
  • 0

Turystyka w czasach zarazy – 19.06

Category : Aktualność

  1. W środę 24.06 zapraszam na ciepłe moczenie się w basenach termalnych w Velkich Losinach. Wyjazd w zależności od ilości osób mikrobusem lub autokarem. Podczas przejazdu obowiązują maseczki, a przed wejściem do pojazdu każdy będzie miał mierzoną temperaturę. Program wyjazdu na stronie. Płatność za przejazd i wstępy na miejscu. Wcześniej będę tylko potrzebował danych do ubezpieczenia. Zgłoszenia do poniedziałku 22.06.
  2. Wyjazd na Litwę przesunięty na 16 – 19.07 ( między innymi z powodu II tury wyborów ). Osoby, które zapisały się wcześniej na listę proszę o kontakt ( e-mail. SMS lub telefon ) w celu potwierdzenia wyjazdu do końca czerwca.
  3. Wyjazd do Rosji raczej nie dojdzie do skutku i przeniosę go na przyszły rok.
  4. W terminie 12 – 17.08 organizuję wycieczkę na Suwalszczyznę ( i okolice ) z noclegiem w Augustowie i codziennymi wycieczkami. Dokładny program będzie na stronie w poniedziałek.
  5. Osoby, które miały potwierdzone miejsca do Gruzji 14 – 25.10 proszę również o kontakt. Mam potwierdzone rezerwacje biletów lotniczych do Tbilisi, transport na miejscu i wszystkie noclegi. Program będzie na stronie również w poniedziałek.
  6. W sobotę 20.06 w programie Radia Opole w magazynie Obieżyświat o godz. 6.05 będę opowiadał o Armenii. Oczywiście cały program można odsłuchać później na stronie internetowej Radia.