Informacje – 8.05

  • Jacek Michalski
  • 0

Informacje – 8.05

Category : Aktualność

1. We wtorek, czyli 9.05 będę miał dyżur w Centrum Seniora w godz. 13.00 – 14.30. Zebranie informacyjne osób wyjeżdżających do Bułgarii będzie dopiero w następnym tygodniu ( prawdopodobnie we wtorek ). Gdyby ktoś nie mógł przyjść i chciał się dopytać o coś dotyczącego wyjazdu, zapraszam jutro.

2. Pod koniec tygodnia będzie program wyjazdu do Południowych Czech ( dopiero w sobotę dostałem ostateczne potwierdzenie noclegów ). Wyjazd odbędzie się w dniach 28.06 – 1.07. W tym tygodniu chcę zrobić rezerwacje w zwiedzanych obiektach i podać już w miarę ostateczny program.

3. Ze względu na to , że przechodzę od nie-vatowca  na vat ( a w zasadzie ze względu na durne i niespójne przepisy z tym związane ) podpisywanie umów i wpłata zaliczek na kolejne imprezy będzie dopiero w czerwcu. Natomiast mam prośbę do osób zapisanych na głównych listach na wyjazdy do Czech, Francji oraz Macedonii i Albanii, które z jakichś przyczyn zrezygnują – o poinformowanie mnie o tym fakcie. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości proszę pytać na dyżurach oraz telefonicznie lub mailowo.